Tarptautinę sėkmę pasiekusi atlikėja iš Didžiosios Britanijos Sophie Louise Scott arba Sophie And The Giants vėl džiugina savo gerbėjus ir Lalunos eteryje pristato savo naujausią singlą „Loser“. Daina išleidžiama kartu su ilgai lauktu mini albumu „00:00“.
Savo „Facebook“ paskyroje Sophie apie nauajusią dainą rašė taip: „Žinau, kad pristatydami savo dainas muzikantai visada daugmaž rašo tą patį. Aš tiesiog tikiuosi, kad naujausia mano daina Jums patiks, nes ją kaip ir visas kitas savo dainas rašiau labai nuoširdžiai. Tai meilės laiškas sau, leidimas sau save mylėti, kad ir kokia painiava ar netikrumas yra tavo galvoje. Daug apie save išmokau ir supratau, kad buvimas kiekvienoje savo versijoje yra laimė“.
Taigi, neteiskime nei savęs, nei kitų ir tiesiog būkime laimingi!
https://www.youtube.com/watch?v=j82gTYMdzxM&list=RDj82gTYMdzxM&start_radio=1
TOP 40 BALSAVIMAS




