Atlikėja Nombeko Lalunos eteryje pristato naujausią savo kūrinį „Mano vanduo“ – jautrią ir šviesios nostalgijos kupiną dainą apie draugystę. Tai vienas asmeniškiausių atlikėjos darbų, gimęs iš tikro ryšio ir noro jį įprasminti kūryboje.
„Mano vanduo“ - kūrinys skirtas artimam Nombeko draugui Silvestrui. Nors jų draugystė tęsiasi dar palyginti neilgai, per kelerius metus jie kartu patyrė tiek skirtingų gyvenimo etapų, kad ryšys įgavo ypatingą gilumą. Kaip teigia atlikėja, jausmus jai lengviau išreikšti muzika nei žodžiais, todėl ši daina tapo natūraliu būdu padėkoti už artumą ir bendrystę.
Kūrinio skambesys atspindi jo tematiką – tai šviesi, tačiau lengvos nostalgijos persmelkta kompozicija. Nombeko siekė sukurti atmosferą, kuri paskatintų klausytojus prisiminti savo artimiausius žmones – tuos, šalia kurių jaučiamasi saugiai, mylimai ir suprastai.
„Tai priminimas, kad tikri draugai yra brangiausias dalykas“, - sako atlikėja. Dainos nuotaiką muzikantė apibūdina kaip „šviesą su prieskoniu“ – subtiliai balansuojančią tarp šilumos ir melancholijos.
Dar viena, šį kartą lietuviška naujiena papildo Lalunos eterį. Nepamirškite balsuoti - Laluna.lt.
https://www.youtube.com/watch?v=2hO1o1qivj8&list=RD2hO1o1qivj8&start_radio=1 TOP 40 BALSAVIMAS




